• Życzenia Wielkanocne A.D. 2023

• Z okazji Świąt Wielkiej Nocy

pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia.

Zdrowych, pogodnych Świąt,

pełnych wiary, nadziei i miłości.

Niech każdy dzień przyniesie coś pięknego.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Pracownicy Szkoły

• Rozstrzygnięcie szkolnego "Konkursu Wielkanocnego"

•      Dnia 5 kwietnia 2023 r. nastąpiło rozstrzygnięcie szkolnego "Konkursu Wielkanocnego".

Konkurs miał na celu propagowanie folkloru i tradycji związanych ze Świętami Wielkanocnymi, kształtowanie aktywnej postawy uczniów wobec sztuki i tradycji kulturowej, związanej z obrzędami okresu Wielkiej Nocy oraz integrację dzieci poprzez sztukę. Uczniowie coraz częściej biorą udział z różnego rodzaju wydarzeniach szkolnych, z czego jesteśmy dumni. Szczęśliwcy otrzymali gry planszowe.

Zwycięzcami zostali:

Dawid Listowski,

Adam Domagała,

Sandra Straub,

Amelia i Karina Ryłko,

Anastazja, Nikodem, Krystian Kołder-Maryniak,

Jan i Filip Aulich,

Zofia i Maria Rygielskie,

Paulina i Martyna Siedleckie,

Paulina Kaniuka,

Julia Andreasik,

Jan Jankowski,

Zofia i Oliwia Kałuża.

Pozostali otrzymali wyróżnienia.

Dziękujemyza przepiękne stroiki. W tym roku udało się je wszystkie sprzedać. Cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, o czym świadczy jakość ich wykonania.

Dziękujemy.

• Warsztaty wielkanocne

• W dniu 4 marca klasy 4 i 5 miały przyjemność uczestniczyć w warsztatach wielkanocnych, na których wykonały własnoręcznie pisanki. Pisanie woskiem okazało się świetną zabawą.

Warsztaty poprowadziła mama naszych uczennic i jednocześnie opiekunka świetlicy wiejskiej w Jankowicach Wielkich.

Nie zabrakło dobrego humoru i kreatywności ze strony naszych milusińskich.

• Konkurs Wielkanocny

• Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom Konkursu Wielkanocnego za tak liczny odzew. Wszystkie stroiki są przepiękne.Jesteśmy wzruszeni.

Kiermasz świąteczny odbędzie się w Świetlicy Wiejskiej w Jankowicach Wielkich w dniu

02 kwietnia 2023r.

Czekamy na Państwa od godziny 9.00 - 14.00.

A już wkrótce odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród Laureatom.